קצת על אירועים

 

 

אז הגיע הרגע הגדול, אחד מהאירועים המשמעותיים שתחוו בחייכם. על חברת הקייטרינג שתבחרו מוטלת אחריות גדולה בהצלחת האירוע שלכם.

 

אוכל טוב יודעים הרבה להכין, אבל זה לא מספיק, להפקת אירוע מוצלח שייזכר לשנים רבות.

 

אז מה עוד חשוב?

 

חברת קייטרינג ותיקה, בעלת ניסיון רב בהפקת אירועים וחתונות בפרט.

 

ניסיונינו הרב מאפשר לנו לכוון אתכם ולסייע לכם בהרכבת תפריט שיתאים לקהל שלכם שבד"כ הינו הטרוגני ובכך אנו יוצרים תפריט מאוזן הנותן מענה למבוגרים, לילדים ולחבר'ה הצעירים.

 

חדשנות

 

חברת קייטרינג דינמית, תוססת המתעדכנת בשינויים הגדולים בתחום. מנות חדשות, חומרי גלם מיוחדים וייחודיים, צורות הגשה משתנות שהופכות כל אירוע לייחודי ואת האירוע שלכם לבלתי נשכח.

 

מניסיונינו הרב אנו יודעים היום לקחת בחשבון את כל האספקטים לאירוע המושלם.

 

תנאי השטח – בניית סקיצה נכונה, זרימה נכונה של האירוע תוך מניעת לחץ בזמן הגשת המנות ללא תורים ארוכים הגורמים לאורחים שלכם תחושת אי נוחות של "עמדנו בתור לאוכל"

 

צוות מקצועי – צוות השם לנגד עיניו את שביעות הרצון של האורחים שלכם. הצוות שלנו עובר הדרכה קפדנית לפני כל אירוע כשהדגש הוא על שירות מעולה ללא פשרות, בקיאות מלאה במנות המוגשות והטעמים וכמובן חומרי גלם אלרגנים שיש ליידע את הסועדים הרגישים לכך. תשומת לב לאורחים הזקוקים לשירות לשולחן. טיפול אישי בילדים.

 

ניקיון, ניקיון, ניקיון

 

עמדות נקיות ומוקפדות, שולחנות נקיים, פינוי מהיר של כלים משומשים. מלצרים מטופחים, טבחים מקצועיים לבושים בקפידה ומצוחצחים.

כל אלו יוצרים חווית אירוע מושלמת.

 

מנהל האירוע

 

מנהל האירוע הינו הפונקציה החשובה ביותר להצלחתו של האירוע שלכם. הוא המפתח להצלחתו של האירוע שלכם ומאידך יכול "להפיל" אירוע.

מנהל האירוע ילווה אתכם משלב התכנון, עליו להיות קשוב לרצונותיכם ומאידך מתוקף ניסיונו הרב גם להאיר את עיניכם לסוגיות שאולי לא נלקחו בחשבון.

עליו להיות בעל ראייה מרחבית כוללת ולקחת בחשבון גורמים רבים בדרך לאירוע המושלם!

כאן אסור להתפשר!!!

 

והחשוב ביותר,

 

אירוע שזורם על מי מנוחות,

 

חברת הקייטרינג היא זו שבאחריותה לשוות לבעלי האירוע ואורחיהם אווירה נינוחה ושלווה, ללא לחץ, ללא צעקות, ללא ריצות וללא תקלות.

 

 ברור כי הלחץ הוא רב, גם מתוך רצון להפיק את האירוע המושלם גם לרצות את ההורים, חברים והמשפחה וכמובן את האורחים המוזמנים.

תפקידנו לתת לכם את השקט והבטחון בהפקת האירוע וזאת למדנו לאורך השנים הרבות בהפקת אירועים מוקפדים ושביעות רצון גבוהה מצד לקוחותינו.

 

אז... מתי נפגשים?

 

054-7503052